Wizyty

20 listopada 2011

Bohaterzy

Harry Styles - Członek zespołu One Direction. Ma 17 lat, najmłodszy ze swoich przyjaciół. Ma teraz wiele fanek. Schlebia mu to, ale nie lubi tego, że dziewczyny spamują do niego na twitterze. Ma niesamowite oczy i kręcone włosy.

Zayn Malik - Przystojny, 18 letni chłopak. Ma hipnotyzujące spojrzenie i cudowny głos. Czeka na swoją prawdziwą miłość. Należy do 1D.


Liam Payne - Loczkowaty 18-nasto latek. Najbardziej uporządkowany z całego zespołu. Ma wspaniałą osobowość. Jego przyjaciele wiedzą, że mogą na niego liczyć.


Niall Horan - Blondyn. Lubi wygłupiać się z resztą zespołu. Nie lubi nic ze swojego wyglądu oprócz niebieskich oczu. Można powiedzieć, że jego hobby to jedzenie.


Louis Tomlinson - Najweselszy i najstarszy członek zespołu. Nie nosi skarpetek i uwielbia marchewki. Porywczy, szalony i bardzo pomocny.


Claire Jeffray - Nieśmiała nastolatka. Od niedawna jest fanką One Direction. Ma dwie cudowne przyjaciółki. Nie miała żadnych poważnych problemów w życiu. Czasami nie radzi sobie w życiu towarzyskim.


Demi Black - Przyjaciółka Claire. Nie uczy się z nią w klasie. Nie jest fanką zespołu i nic do nich nie ma. Rozumie się ze swoimi przyjaciółkami bez słów.


Rebecca Merser - Rówieśniczka Claire i Demi. Szczera i chamska, ale mimo to dziewczyny ją kochają. Często podejmuje pochopne decyzje.

Hej ♥ Jak na razie tylko bohaterowie, pierwszy rozdział niedługo :) Muszę ogarnąc jak i co jest na tym blogspocie ;> Więc do zobaczenia <3

3 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę fajnie :D A to zdjęcie Harrego zawsze mię troszeczkę przerażało, wygląda jakby jednym okiem patrzył do aparatu a drugim już nie xd

    OdpowiedzUsuń
  2. jejku, jak czytam opis Claire to czuję się, jakby to było trochę o mnie xD lecę czytać dalej ;D
    [btr-here-with-me]
    @Kramel97

    OdpowiedzUsuń